Home אודותיי

אודותיי

אודותיי

עשרים לינואר 1976 היה עבורי יום מאד מיוחד. הגעתי באותו יום לדירה קטנה ברמת אביב ולמדתי את טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית. הייתי אז בצבא וכבר מהימים הראשונים של התרגול הרגשתי שהטכניקה הפשוטה והטבעית הזאת עושה לי דברים נהדרים. אחרי מספר חודשים של תרגול הפסקתי לעשן, הרגשתי יותר ערני ויותר מכל שמתי לב שאני יותר מאושר ומחובר לעצמי. שבועיים לאחר שסיימתי את שרותי הצבאי נסעתי למרכז הבין לאומי למדיטציה טרנסנדנטלית שהיה באותו זמן בשוויץ ועבדתי בצוות שהיה אחראי על תפעול קורסים בינלאומיים למורים למדיטציה. במסגרת זאת ראיתי מספר פעמים את מהרישי מהש יוגי והתרשמתי בצורה עמוקה מהעוצמה שהוא הקרין  ומהידע המדהים שהוא הביא לעולם. אחרי שנה וחצי של עבודה בתנועה בשוויץ השתתפתי בשלב הראשון של קורס מורים למדיטציה שארך ארבעה חודשים. בסיום הקורס חזרתי לארץ לחצי שנה של עבודה מעשית בתנועה למדיטציה שכללה מתן הרצאות ובדיקת המדיטציה של מודטים חדשים ושוב נסעתי לארבעה חודשים לשוויץ לשלב השלישי של קורס. הקורס הסתיים בינואר 1979. חזרתי לארץ והתחלתי ללמד מדיטציה בת'א ובמקביל למדתי פילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת ת'א.

לאחר שסיימתי את לימודי נסעתי בסוף 1983 לקורס גדול  בארה'ב שבו השתתפו 7000 מודטים שתרגלו את טכניקת התעופה היוגית של מהרישי. בקורס זה הצטרפתי "לפורושה" קבוצה בין לאומית של מורים למדיטציה שהקדישה את כל זמנה לתרגול קבוצתי של מדיטציה טרנסנדנטלית ותעופה יוגית .

 

במשך עשרים השנים שבהם השתתפתי בקבוצה זאת סיימתי לימודי תואר שני במדע הוודי באוניברסיטת המנהל של מהרישי בהולנד ולימדתי מדיטציה טרנסנדנטלית בהודו, דרום מזרח אסיה וארה"ב .ב2003 חזרתי לארץ ומאז אני מלמד מדיטציה טרנסנדנטלית בת'א, כפר סבא, ראשון לציון וערים נוספות באיזור המרכז. במשך 36 השנים שעברו מאז שסיימתי את קורס המורים שלי לימדתי מעל 1500 אנשים מדיטציה טרנסנדנטלית.  שוב שוב נוכחתי לדעת כיצד הטכניקה הפשוטה והטבעית הזאת מסלקת מתחים ולחצים, מגבירה אושר ושמחה ופשוט משנה לאנשים את החיים.

מקווה שתהנו מהביקור בבלוג שלי למדיטציה טרנסנדנטלית ומהידע הנפלא שמהרישי מהש יוגי הביא לעולם

מוטי שפי